Apleona Dijitalizasyon Stratejisi

APLEONA DİJİTALİZASYON STRATEJİSİ

Gelecekte hizmet yelpazemizin temelini gayrimenkül endüstrisi ve müşteri özelinde oluşturulacak olan otomatik sistemler oluşturacaktır.
Avrupa’nın önde gelen emlak hizmet sağlayıcılarından biri olarak, dijital çözümlerin geliştirilmesi bu nedenle Apleona’nın iş geliştirmesin önemli bir parçasıdır.

Müşteri çözümlerine ek olarak, attığımız dijitalleşme adımları iç süreçlerimizin iyileştirilmesinde ve basitleştirilmesinde önemli bir adımdır. Dijitalleşme girişimlerimiz müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla sosyal ağlar aracılığıyla işbirliğini içerir.

Dijitalizasyon sürecinde birçok veriye dayalı bulut temelli bir entegrasyon Apleona Ekosisteminin temel unsuru olarak görülmektedir. Ekosistem bireysel çözümlerden tutun da tesislere kadar uzanan çeşitli verilerin akıllıca kullanılmasına ürün ve hizmet kalitesinin artırılmasına olanak tanıyor.

VE BİZİM YAKLAŞIMIMIZ

  • Apleona, kaynaklarını gayrimenkul hizmetlerinde pazar lideri olarak temel yetkinliğine katkıda bulunmaya yoğunlaştırmaktadır. Amacımız, müşteri gereksinimlerine göre esnek bir şekilde uyarlanmış, ölçülebilir, tek tip çözümlerin olmadığı, çözüm ortaklarımızla sektöre özel çözümlerin hızlı ve pazara hazır bir şekilde geliştirilmesidir.
  • Bu nedenle Apleona, IBM gibi önde gelen teknoloji firmalarının mevcut teknolojilerini kullanır ve bunları müşteri çözümlerine uyarlar.
  • Müşterilerimizi başlangıç ve geliştirme süreçlerine dahil ederek, müşteri gereksinimlerini veya pazarı göz ardı etmemeleri sağlanır.
  • Geliştirme olanakları Apleona’nın büyük kurumsal müşterileriyle birlikte ileri düzeydedir çünkü portföy büyüklükleri ve talepleri bizlere yeni vizyonlar katar.

IBM İLE İŞ ORTAKLIĞI

Nisan 2018’de Apleona, gayrimenkul yönetiminde dijital ve bulut tabanlı uygulamalar için IBM ile bir ortaklık kurdu. Burada amaç IBM ve sektörde öncü müşterilerimizle operasyonel uygulamalar geliştirmektir. Aynı zamanda bunları Apleona projelerinde canlı olarak test etmek ve ardından bu operasyonel uygulamaları tüm müşterilerimize sunabilmektir.

DİJİTAL MÜŞTERİ ÇÖZÜMLERİ

Dijital müşteri çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Dijital Çözümler

CEO RÖPORTAJ
Ticaret dergisi İmmobilienmanager’ın Dr. Jochen Keysberg ile Apleona’nın dijitalleşme atağı hakkında yaptığı röportajı buradan okuyun

İndir

“Bizim dijitalizasyon atağımız Apleona’yı daha hızlı daha iyi ve daha büyük yapacak”

Horst Kever
Dr. Jochen Keysberg, CEO

IBM İLE GELİŞİM ORTAKLIĞI

Apleona ve IBM ayrıca, örneğin CeBIT 2018 ve Expo Real 2018’de ortaklaşa geliştirilen dijital çözümleri de sunuyor.