Şirket Profili

Şirket Profili

Avrupa’nın önde gelen gayrimenkul yönetim hizmeti veren şirketlerinden biri olan Apleona, Frankfurt şehrinin yakınlarında bulunan Neu-Isenburg kasabasında kurulmuştur.
30 dan fazla ülkede 20.000 çalışanı ile tüm varlık sınıflarında yönetim-işletme, teklif geliştirme, ihtiyaçların karşılanması, teknik destek, üretim desteği gibi konularda hizmet vermektedir.

Hizmet yelpazemiz entegre tesis yönetimi, çeşitli endüstriyel hizmetler, yapı teknolojisi, emlak yönetimi ile tüm gayrimenkul portföylerin planlanması ve oluşturulmasını içermektedir. Tüm bu bahsedilen alanlarda hizmetlerin geliştirilmesi, pazarlanması ve satılması konularında danışmanlık hizmetleri Apleona şirketi bünyesinde sağlanmaktadır.

MODULER VEYA ENTEGRE – MÜŞTERİ GEREKSİNİMLERİNE GÖRE – ANCAK HER ZAMAN TEK BİR KAYNAKTAN

Bütün hizmetlerimiz modüler veya isteğinize göre entegre olarak sunulur. Müşteri gereksinimlerine göre bölgesel veya ülke bazında optimum performans kriterleri ile tek tip yüksek kalite standardı sağlanır.

Apleona müşterileri arasında önde gelen sanayi şirketleri, yatırım fonları, sigorta şirketleri, bankalar, kamu sektörleri, bireysel şirketler bulunur.

BİZİ FARKLI KILAN NEDİR?

Apleona halihazırda Avrupa’nın en büyük emlak hizmet sağlayıcılarından biridir. Geniş hizmet yelpazemiz ve katma değer odaklılığımızla öne çıkıyoruz.
Avrupa’da bulunan hizmetlerimiz, uluslararası müşteri organizasyonlarımızla sürekli yüksek kalitede hizmetler sağlarız.

Birçok sektör ve endüstri için Alman mühendisliğinin yüksek kalite standartları ile uzun vadeye odaklanmış, profesyonel düzeyde teknik uzmanlığa sahibiz.
İş modelimiz uzun vadeli müşteri ilişkilerine odaklanır – her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundururuz.

İŞ ALANLARIMIZ

iş alanlarımız ve hizmetlerimizin açıklamalarını burada bulabilirsiniz:

“Gerçek katma değer yaratıyoruz”

Dr. Jochen Keysberg FRICS
CEO Apleona Group

KILAVUZUMUZ