Mülk Yönetimi

MÜLK YÖNETİMİ

Apleona Gayrimenkul Yönetimi her türlü gayrimenkul için yönetim hizmetleri sunmaktadır. Mülklerin gelir ve değer potansiyelini güvence altına almaya ve artırmaya yardımcı olur. Geniş hizmet yelpazesi; fon ve varlık yönetiminden ticari ve teknik mülk yönetimi, kiralama iyileştirmeleri ve alan yönetiminden kurumsal çözümlere kadar uzanır.

Bütün hizmetler modüler veya entegre olarak sunulur.

İhtiyaç duyulan gereksinimlerine göre bölgesel veya bölgeler arası müşterilerde ülkeye özgü faaliyet gösteren şirketler, mümkün olan en iyi performansı yüksek kalite standardı ile sağlar.

Apleona Gayrimenkul Yönetimi’nin müşterileri arasında önde gelen sanayi şirketleri, yatırım fonları, sigorta şirketleri, bankalar yer alır.

HİZMETLERİMİZ

Varlık, Mülk, Perakende ve Merkez Yönetimi uzmanlarımız, mülklerin ticari ve teknik yönetiminde, yüksek kaliteli hizmetler ve varlıkların günlük olarak verimli çalışmasını sağlayan kapsamlı uzmanlıklarını sunarlar. Yönetim hizmetlerimiz, dijital araçlar ve güçlü KPI’lar gibi destekleyici unsurlarla birlikte kanıtlanmış ve yalın süreçlere dayanmaktadır. Müşterilerimizin gayrimenkul portföylerine katma değer sağlamak için yüksek kiracı memnuniyeti, proaktif yaklaşımlar sergileriz. Aynı zamanda operasyonel nakit akışlarının doğru yönetimine ve müşteri kiracı hizmet sağlayıcısı üçgeni oluşturarak taraflar arasında doğru bilgi akışının oluşmasına yardımcı oluyoruz.

Fon ve portföy yönetimi ekiplerimiz, varlıklar, portföyler ve fonlar için stratejik portföy danışmanlığı ile üst düzey varlık ve fon yönetimi hizmetlerini birleştirir. Ekibimiz müşterilerimizin kimlik, strateji ve hedeflerine en optimal biçimde fon-portföy-mülk uygulamaları sağlar. Bu ticari, finansal ve teknik yönetimin organize edilmesini ve optimize edilmesini sağlarken, aynı zamanda mülkün değerini uzun vadede korur ve geliştirir.

Konusunda uzman ekibimiz müşterilere kira anlaşmaları, kira yenilemeleri konularında tavsiyelerde bulunur. Uzmanlarımız, tüm Apleona Grubu’nun uzmanlığıyla desteklenen, uzun yıllara dayanan endüstri deneyimine ve bölgesel pazarlar hakkında derinlemesine bilgi sahibidir.

Kurumsal Çözümler ekibimiz, mülk portföyünü iş stratejileriyle uyumlu hale getirmek için müşterilerle birlikte çalışır.

Ekibin amacı, bir müşterinin mülk portföyünün doğru büyüklükte, doğru yerde, doğru maliyette olmasını, işletmenin verimli bir şekilde işletilmesini ve hedeflerine ulaşmasını sağlamaya yardımcı olmaktır. Disiplinli ekiplerimiz raporlar, yazılım araçları ve karşılaştırmalı değerlendirmeleriyle genel portföy incelemeleri, özel analizler sunar. Ayrıca, ekiplerimiz kiralama ve kritik alanlar için yönetim hizmetleri, satın alma ve işlem yönetimi ile maliyet düşürme önlemleri için dış kaynak kullanma stratejileri gibi öneriler de sunar.

İnşaat ve operasyonel konuların yanı sıra enerji ve sürdürülebilirlik konularına odaklanarak, bireysel veya portföy düzeyinde çeşitli teknik gayrimenkul danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca projelerin planlanması, yeni inşaatlar ve dönüşüm projelerinde tüm aşamalarda teknik ve mühendislik hizmetleri veriyoruz.

Yüksek kaliteli, zamanında ve uygun maliyetli işler sunabilmek için tüm inşaat projelerinin ve ilgili tüm tarafların yönetimi ve yönlendirilmesinde sizlere teknik, inşaat ve mühendislik danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyimlerimizle, işinizi güvence altına almak için tedarikçilerinizi denetleyerek sizlere proje yönetiminin her alanında destek olmaya çalışıyoruz.

Bizler ulusal ve uluslararası gayrimenkul portföylerinin yönetiminde uzman bir ekibiz. Yetkinliklerimiz finans ve muhasebe hizmetlerine odaklanmaktadır. Çok uluslu ekibimiz, uluslararası portföylerin merkezi yönetiminden tek bir binanın kapsamlı veri yönetimine kadar çeşitli gayrimenkul yönetimi seviyelerinde en yüksek kalitede hizmetler sunan gayrimenkul uzmanlarından oluşmaktadır.

MÜLK YÖNETİMİ HİZMETİ VERİLEN ÜLKELER

Aşağıdaki ülke pazarlarında kendi şirketlerimizle faaliyet gösteriyoruz:

“Gayrimenkul Potansiyelinizi Keşfedin”

KİRALAMA

Kiralama portallarımız, portföyümüzde bulunan tüm kiralık alanlara hızlı, doğrudan erişim sunar:

MÜLK YÖNETİM ALANLARI

 • Ofis
 • Perakende
 • Rezidans
 • Ticari binalar
 • Enerji
 • Veri merkezi
 • Lojistik
 • Otel
 • Sağlık ve bakım hizmetleri
 • Altyapı
 • Telekomünikasyon