İç Dizayn

İÇ DİZAYN

Apleona, Almanya’da hizmet veren iç dizayn ve inşaat şirketleri arasında liderdir. Merkezi Münih’te bulunan Apleona R&M Ausbau GmbH, bu alandaki operasyon birimidir.

130 yıllık deneyim, 200’den fazla profesyonel çalışanımız, modern iç dizayn, geniş hizmet kalitemiz ile müşterilerimizin gayrimenkül potansiyelini sizlere sunduğumuz özel çözümlerle artırıyoruz.

İŞLERİMİZ

Apleona R&M, 60’lı yılların başından beri, oda akustiği optimizasyonu için malzeme üretimi ve montajı ve iç donanımlar alanında çalışmaktadır. Apleona R&M, farklı amaç ve kullanımlara yönelik alanların ayrılması için çok çeşitli malzeme kombinasyonları ile çözümler sunar.

KNAUF ve Rigips gibi tanınmış üreticilerin alçıpan inşaat çözümleri, hizmet yelpazemizin temel bileşenleri arasındadır. İsteğiniz doğrultusunda herhangi bir alan için gürültü ve yangından korunma alanında teknik danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Çatı çözümleri olarak, alçıpan tavanlardan birinci sınıf metal tavanlara kadar hizmet yelpazemizde çeşitlilik bulunmaktadır.

Apleona HSG Ausbau, modern iç donanımları kapsayan geniş bir ürün yelpazesi sunar ve gerekli beceri ve bilgiye sahiptir. Ayrıca, Apleona sunduğu diğer donanımlarla birlikte hizmet yelpazesine değer katarak tamamlar. Bu hizmetler, soğutma tavan ekipmanlarından çift ve boşluklu zeminlere ve ayrıca cam duvarlara kadar uzanır.

Değer ve modernizasyon, bir gayrimenkulün yaşam döngüsünde önemli bir konudur. Modern iç mekan bileşenleri ile bağlantılı olarak yapı malzemeleri konusunda sunulan fırsatları değerlendirebilmek için hassas çalışma ve deneyim gereklidir.

ÜRÜNLER

130 yıllık deneyim, 200’den fazla profesyonel çalışanımız, modern iç dizayn, geniş hizmet kalitemiz ile müşterilerimizin gayrimenkul potansiyelini sizlere sunduğumuz özel çözümlerle artırıyoruz.

Apleona R&M, 60’lı yılların başından beri, oda akustiği optimizasyonu için malzeme üretimi, montajı ve iç donanımlar alanında çalışmaktadır. Apleona R&M, farklı amaç ve kullanımlara yönelik alanların ayrılması için çok çeşitli malzeme kombinasyonları ile çözümler sunar.

Soğutma sistemleri R&M Klima Konsept; yeni yapılarda, restorasyonlarda, otellerde ve kamu binalarında kolay bir şekilde kullanılabilir. Yüzeyin metal, alçıpan, alçı veya bakır malzemeden yapılmış olması farketmeksizin tüm zeminler R&M Klima konseptinin uygulanması için doğru alanlardır.

R&M Klima konsepti, kullanımı kolay ve kaynakları verimli kullanan modüler bir sistemdir. Tasarımı sayesinde R&M Klima Konsepti, metal tavandan alçıpan elemanlara ve gömme montaja kadar neredeyse tüm tavan şekilleri ve tipleri için uygundur. Hafif ve sürdürülebilir inşaat malzemeler ek avantajlardır.

Soğutma sistemleri R&M Klima Konsept; yeni yapılarda, restorasyon işlemlerinde, otellerde ve kamu binalarında kolay bir şekilde kullanılabilir. Yüzey; metal, alçıpan, alçı veya bakır malzemeden yapılmış olması farketmeksizin tüm zeminler R&M Klima konseptinin uygulanması için uygun alanlardır.

Binanınız iyileştirilmesi, ofis alanının yeniden tasarımı veya kiracı değişikliklerinde sizlere zemin yapı malzemelerinde harika çözümler sunuyoruz. Doğru zemin kaplamasında teknik uzmanlığımız ve özgünlüğümüzle sizlere destek oluyoruz.

Ürün yelpazemiz, özel gereksinimleriniz yanı sıra PVC, parke veya laminat gibi farklı türde yer kaplamalarını da içerir.

Boş ve kullanılmayan alanlardaki yenileme hizmetleri: Yüzey alanlarının yenilenmesi, devam eden operasyonlar sırasında yerinde servis hizmetleri, kablolama ve gerekli boyama işlemlerini kapsar.

Modern iç donanımlar, zanaatkarlık hizmetlerinden daha fazlası olarak danışmanlık hizmetlerine kadar doğru gelişmektedir. R&M Ofis Konseptimiz, tüm iç donanım işlemlerine eksiksiz hizmet ve optimum müşteri hizmeti anlamına gelir.

Deneyimli inşaat ve yapı mühendislerimizle sorunsuz bir uygulamayı hayata geçiririz. Bu bizlere maliyette ve zamanda avantaj sağlar. Sözleşmeler ve taşınma arasındaki sürelerin kısa olması durumunda kurduğumuz modeller zaman efektifliği açısından oldukça avantajlıdır.

İÇ DİZAYN HİZMETİ VERİLEN YERLER

Apleona R&M Ausbau’nun Hamburg, Berlin, Bremen, Hannover, Leipzig, Düsseldorf, Marburg, Saarbrücken, Frankfurt, Mannheim, Nürnberg, Dingolfing, Stuttgart ve Münih’in yanı sıra Lüksemburg’da lokasyonları bulunmaktadır.

“İç Mekanınızın Potansiyelini Keşfedin”

Helmut Willer, Geschäftsführer Apleona R&M Ausbau

Veriler ve Genel Durum

1887’den beri

Merkezi Münih

Çalışan sayısı: 60 ustabaşı ve 200 alanında uzman çalışan

Lokasyonlar: Almanya ve Lüksenburgda 16 farklı yerde