Sürdürülebilirlik

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK HİZMETLERİ

Uzman ve disiplinler arası bilgi birikimimiz ve profesyonel hizmetlerimiz sayesinde müşteri gayrimenkul ve tesislerinin sürdürülebilir yöntemlerle işletilmesinde en iyi desteği Apleona olarak sağlarız. Sürdürülebilirlik performansınızı en iyi düzeye getirebilmek için uzman kadromuz ve profesyonel danışmanlık hizmetleriyle uygun olan en iyi hizmeti sunacağımızı taahhüt ederiz.

Tasarım, uygulama, ve operasyonel alanda profesyonel destek vermek için enerji ve sürdürülebilirlik alanında uzmanlıkları CoC birimimizde bir araya getirdik. Böylece müşterilerimiz ve çalışanlarımız projelerimizdeki uzun yıllara dayanan tecrübeden kolaylıkla faydalanabilirler.

Kendimizi müşterilerimizin gayrimenkul ve tesislerini sürdürülebilir yöntem modeline dönüştüren, katma değer yaratan, müşteri odaklı bir danışman ve güvenilir bir hizmet sağlayıcısı olarak görüyoruz.

Sonuç olarak, hizmetlerimizde çevre ve toplumumuz için olumlu bir etki yaratıyoruz. 2050 yılına kadar Avrupa’nın karbon-nötr işletme hedefini sürdürülebilirlik adımlarıyla destekliyoruz.

Frank Katzemich Enerji ve Sürdürülebilirlik Uyum MüdürüPhone: +49 6102 45 3679frank.a.katzemich@apleona.com

Norbert B. Löffler Bina Danışmanı MüdürüPhone: +49 211 38059339norbert.b.loeffler@apleona.com