Dijital Müşteri Çözümleri

DİJİTAL MÜŞTERİ ÇÖZÜMLERİ

Eğer kullanıcılar ve onların davranışları hakkında sanal ortamda üretilen verinin boyutunu düşünürseniz, müşterilerimizin çoğunun var olan teknolojik yöntemlerle veri bazlı ürünler ve hizmetler geliştirip uygulama isteğini anlayabilirsiniz.

BUNUN ANLAMI:

  • Müşterilerimiz için daha modern ve kaliteli hizmet (burada en önemli şey hız ve kullanılabilirliktir, yani kullanıcılara mobil uygulamalar aracılığı ile daha hızlı ve iyi hizmet sunulmaktadır)
  • Hizmet sunumumuz ve performansımız daha fazla şeffaflık içerir (örneğin SLA/KPI’larla uyumluluk müşterilerimizle yeni sözleşme modelleri)
  • İş yükünü azaltmak için hizmetlerde yenilikler (örneğin güvenlik ve resepsiyon hizmetleri) veya portföy yönetimi ve iş optimizasyonu ( enerji yönetimi, iş yeri yönetimi, bakım stratejileri)

Genel verimlilik, hem müşterilerimiz hem de hizmet sağlayıcı olarak bizim için daha iyi hizmet modelidir. Tüm dijital müşteri çözümleri Apleona Ekosistemi aracılığı ile bulut tabanlı olarak sunulacaktır. Tesislerden ve proje kullanıcılarından alınan veriler etkili ve modern gayrimenkul yönetimi için kullanılacaktır.

Apleona olarak, yönettiğimiz mülklerde ve tesislerde uygulanmakta veya halihazırda faaliyette olan birçok dijital çözüm ve yaklaşım bulunmaktadır.

Dr. Michael Lange
CDO
An der Gehespitz 50
63263 Neu-Isenburg

michael.lange@apleona.com

Bernhard Götze
CIO
An der Gehespitz 50
63263 Neu-Isenburg

bernhard.goetze@apleona.com