Tesis Yönetimi

TESİS YÖNETİMİ

Apleona, gayrimenkul ve endüstriler için optimize enerji operasyonu konseptiyle yenilikçi hizmetler sunar. Apleona HSG Tesisi Yönetiminin 17.000 çalışanı ile güvenilir hizmetimizin temelini oluşturur. Çalışanlarımız yaratıcı fikirleri, işlerine gösterdikleri bağlılık ve tutku ile Apleona müşterilerinin başarısı için çalışırlar. Hizmetlerimizin birinci sınıf kalitede oluşu her bir çalışanımızın başarısıdır. Tüm çalışanlarımız hizmet verdikleri tesislerde odaklı çalışmaları ve dikkatleri ile müşterilerine gerçek katma değer üretir.

Ana işimiz, gayrimenkul ve tesis süreçlerinin işletilmesi ve optimizasyonudur. İyileştirilmiş prosedürlerimiz; sorunsuz tesis teknolojisi, artan enerji verimliliği konularındadır. (DIN EN ISO 50001 uyarınca onaylanmıştır) – Apleona HSG Tesis Yönetimi, şirketlerden kamu tesislerine kadar uzanan çeşitli alanlarda bu gereksinimler ve doğru çözüm yollarına sahiptir.

Ipv® ve DIN En ISO 9001 sertifikalı bir şirket olarak sağladığımız hizmetler enerji verimliliği, süreç, maliyet açısından optimize edilmiş ve en yüksek kalite standartlarında sunulmaktadır.

İşlerimiz arasında;

Apleona, gayrimenkul yönetimi konusunda dünyada önde gelen şirketler arasındadır. Şirketimiz müşterileri ile birlikte yakın işbirliği ve entegre bir yaklaşımı en iyi seçenek olduğunu öngörüyor. Teknik, altyapı ve ticari tesis yönetimi ile danışmanlık hizmetleri, müşterimiz için mümkün olan en verimli ve yüksek değer katan şekilde gerçekleştirilir. Bireysel bir genel konsept dahilinde, iç ve dış kaynaklar optimize edilir, tek tip ve güvenilir bir veri temeli oluşturulur. Karmaşık süreçler, raporlama ve kalite yönetimi gibi süreçler de standart hale getirilmiştir.

 • Teknik tesis yönetimi
 • Alt yapısal tesis yönetimi
 • Ticari tesis yönetimi
 • Tesis yönetimi danışmanlığı

Bugün, günümüzün globalleşen rekabet dünyasında bir şirket sahip olduğu her şeyi ürünlerinin kalitesine ve temel yetkinliklerine yatırmak zorundadır.

Bu kapsamlı hizmet yelpazesi ile müşterilerimiz için doğru optimizasyonlar sunarız.

Kesintisiz elektrik, su, gaz, ısıtma ve soğutma hizmetleri özellikle endüstriyel tesisler için oldukça gerekli ve kapsamlı hizmetlerdir. Binalardan ve üretim tesislerinden kaynaklanan CO2 emisyonları, gayrimenkullerin işletme maliyetleri üzerinde önemli bir etkiye sahiptir ve özellikle pazarlama açısından önemli bir rekabet faktörüdür. Bu alanda onlarca yıllık deneyime sahip olan Apleona; enerji yönetimlerini daha da optimize etmek amacıyla müşterileri için hem sürdürülebilir hem de verimli çözümler geliştirmektedir.

Apleona’nın tesis yönetimine yöneltilen talepler, müşterilerinin faaliyet gösterdiği işletmeler kadar çeşitlidir. Bu nedenle, Apleona kendisini öncelikle bir çözüm yöneticisi olarak görmektedir. Kapsamımız; veri merkezi yönetiminden ve yüksek kullanılabilirlikli tesislerin işletilmesine, yaşam döngüsü çözümlerine, organizasyon yönetimine, yeme-içme, pazarlama hizmetlerine kadar uzanır ve ayrıca alanların telekomünikasyon çözümlerinin yanı sıra inşaat, teknoloji ve mühendislik hizmetlerinin sağlanmasını da içerir.

 • Veri merkezi yönetimi
 • Yaşam döngüsü çözümleri
 • Organizasyon yönetimi
 • Yeme-içme
 • İletişim hizmetleri
 • Telekomünikasyon
 • İnşaat ve teknoloji mühendisliği
 • Lokasyonlar

BİR BAKIŞTA HİZMETLERİMİZ

TESİS YÖNETİMİ

Münih veya Berlin’de olduğu gibi Moskova, Londra veya Madrid’de de aynı kalitede faaliyet gösteriyoruz. Birden fazla ülkeyi kapsayan portföyler, Uluslararası Kurumsal Çözümler Tesis Yönetimi birimi tarafından yönetilmektedir.

Uzmanlığımız ve deneyimli ekiplerimizle bize ihtiyacınız olan her yerde ve her zaman yanınızdayız.

Apleona HSG Tesis Yönetimi Bağlı Şirketler