Apleona Playmobil Funpark İçin Teknik Bakım Hizmeti Veriyor

Apleona Playmobil Funpark İçin Teknik Bakım Hizmeti Veriyor

Geçen yılın Aralık ayından bu yana Apleona, Nürnberg yakınlarındaki Zirndorf’ta bulunan Playmobil FunPark’ta teknik ekipmanların bakımları sağlıyor. Playmobil oyuncaklarının üreticisi ve eğlence merkezinin işletmecisi olan Brandstätter Stiftung & Co. KG ile yapılan sözleşme, 9 hektarlık hektarlık alanın en önemli parçası olan HOB merkezi için teknik işleri kapsamakta. 13.000 m² büyüklüğündeki cam salon; viking gemileri, masal kaleleri gibi tanıdık Playmobil oyun alanlarının yanı sıra bir sahne ve yeme içme alanlarına ev sahipliği yapmaktadır. Yürütülen teknik hizmete ek olarak Apleona ayrıca havalandırma sistemlerinin bakımı ve enerji tüketimini kontrol etmekle de görevlendirilmiştir. Tüm hizmetler, sözleşmeye dayalı bir şekilde servis anlaşmaları ile şeffaflıkla yürütülür. Anlaşılan hizmet sözleşmesi açık uçludur, tarafların isteği halinde kapsam uzatılabilir.

Zirndorf’taki Playmobil FunPark, 1991 yılında şirketin merkez ofisinin bulunduğu yere yakın bir yerde açıldı ve 2018’de toplam 900.000 ziyaretçiyi ağırladı. Hizmete alınan bu park Almanya’da tek olma özelliğini taşıyor. Playmobil parkları aynı zamanda Paris, Atina ve Malta’da da bulunmaktadır.

New FM contract for Apleona: The service provider is ensuring the smooth operation of technical equipment at the Playmobil FunPark in Zirndorf ; Photo credit: © geobra Brandstätter Stiftung