Münih Db Fernverkern’le Teknik Ortaklık

Münih Db Fernverkern’le Teknik Ortaklık

EN İYİ TESİS YÖNETİMİ UYGULAMASI

DB fernverkehr AG ile Apleona HSG Münih ana tren istasyonu tesislerinde temizlik hizmetleri hariç tesis yönetimi konusunda anlaştı. Münih’teki demiryolu fabrikasında Deutsche Bahn tren bakım temizlik ve tedariği görevlerini gerçekleştiriyor.

İşbirliğinin bir parçası olarak, Apleona HSG ile DB Fernverkehr birbirleri ile koordinasyonlu bir biçimde çalışıyorlar. Bu kapsamda, yürütülen görevler arasında sadece tesis yönetimi değil aynı zamanda demiryolu tesislerindeki tüm teknik alanın sorumluluğu bulunuyor. Binalardaki teknik hizmetlere ek olarak, tren dış temizliği, bakımı, buzlanma önleyici hizmetler vb. görevler de yürütmektedir.

Apleona HSG, Deutsche Bahn’ın kalite gereksinimlerine harfiyen uyar bununla birlikte yılın 365 günü hizmetlerine kesintisiz olarak devam eder. Bakımı yapılacak olan trenler sefer programlarına uygun bir şekilde tamamlanarak seferlerine geri döndürülmelidir.

TESİS YÖNETİMİ

We operate with the same level of quality in Moscow, London or Madrid as we do in Munich or Berlin. Portfolios that cover multiple countries are managed by Facility Management International Corporate Clients.

We are there where and when you need us with our expertise and our experienced teams.