Apleona Güney-Batı Almanya’da bina teknolojilerindeki tecrübesini güçlendiriyor

Apleona Güney-Batı Almanya’da bina teknolojilerindeki tecrübesini güçlendiriyor

  • Havalandırma ve iklimlendirme uzmanı Air for All’un 60 çalışanıyla beraber Apleona bünyesine katılması
  • Air for All’un merkez Neckar bölgesindeki güçlü varlığı ve Apleona müşteri kaynağıyla büyük ölçüde örtüşmesi

Frankfurt am Main yakınlarında Neu-Isenburg’ta kurulan, Avrupa’da lider entegre tesis yöneticisi olan Apleona, Gerlingen merkezli Air for All firmasını 2 Ocak 2024’de bünyesine kattı. Apleona Wolfferts böylelikle güneybatı Almanya’daki varlığını, bina teknolojileri ve teknik sistemlerdeki konumunu büyük ölçüde güçlendirdi. Mevcut yönetim ekibi şirketi yönetmeye devam edecek ve müşterilerin ilk iletişim noktası olarak hizmet verecek.

Air for All, Güney-Batı Almanya’da havalandırma, iklimlendirme ve duman tahliye sistemlerinin kurulumu ve bakımı konusunda, ayrıca temiz odalar ve laboratuvarlar konusunda önde gelen bir firma. İş alanı endüstri, otomotiv ve sağlık. Havalandırma ve iklimlendirme teknolojilerinde uzman ve teknik ekip görevlilerinden oluşan 60 kişilik güçlü bir çalışan kadrosuna sahip.

Apleona Wolfferts CEO’su Horst Kever, Air for All’un Apleona bünyesine katılmasıyla ilgili şunları ifade etti: “Air for All, Güney Batı Almanya’da mükemmel bir üne, etkileyici bir müşteri tabanına ve yüksek vasıflı çalışanlara sahip köklü bir bölgesel havalandırma ve iklimlendirme teknolojisi sağlayıcısı. Ekibi, Apleona Wolfferts’in Güney Batı’daki mevcut portföyünü en iyi şekilde tamamlayacak ve bölgedeki büyümemize önemli bir katkı sağlayacak. Geleceğe yönelik bir bakış açısıyla, Air for All’un bu alandaki uzmanlığı sayesinde, temiz oda ve laboratuvarlara yönelik yenilikçi konseptler ve entegre çözümlerle diğer bölgelerdeki müşterilerimize de hizmet verebileceğimizden büyük mutluluk duyuyorum.”

Air for All yönetim ekibi (Manfred Ahrens, Steffen Eiting, Günter Kapfer, Stephan Kolland, Jürgen Walther) şunları ifade etti: “Apleona Wolfferts’i birkaç yıldır tanıyoruz ve kanıtlanmış bir bina teknolojisi uzmanı olarak yetkinliğini takdir ediyoruz. Apleona Wolfferts, şirketimizin sürekli gelişimi ve büyümesi için ideal bir platform. Apleona’nın bünyesine katılmamız, çalışanlarımız ve birçok ortak müşterimiz için başarılı bir geleceğin temellerini oluşturacak.”