Apleona real estate management yönetim kurulunda değişiklik

Apleona real estate management yönetim kurulunda değişiklik

  • 1 Ekim 2023’te, Raphael Rehbronn, COO olarak Almanya Apleona Real Estate yönetim kuruluna katıldı. Raphael Rehbronn ayrıca bölgesel iş birimlerinden de sorumlu olacak.

    COO olarak Raphael Rehbronn, Apleona Real Estate CEO’su Julia Steinmetz’e Almanya’da kurumsal yatırımcılarla olan işlerin daha da genişletilmesi hususunda destek olacak. Önemli konular, özellikle binaların ve ilgili teknik tesislerde karbon salınımlarının azaltılması, müşterilere ESG stratejilerinde destek olunması, gayri menkul portföylerinin optimize edilmesi, iç süreçlerin ve hizmetlerin dijitalize edilip otomatikleştirilmesi şeklinde.

    Raphael Rehbronn emlak ve varlık yönetimi sektöründe 25 yıllık deneyime sahip bir profesyonel. Tüm gayrimenkul varlık sınıflarında ve proje geliştirme uygulama konusunda teknik uzmanlığa sahip. Daha önce Cushman & Wakefield, Aurelis ve HIH gibi prestijli şirketlerde çalışmış olan Raphael Rehbronn’un son pozisyonu, Sienna Real Estate Deutschland’da Varlık ve Emlak Yönetimi Başkanı ve Sienna Investment Managers’ın GBL’nin yatırım kolu olan L’Etoile Properties’ın satın alımında kilit rol almıştır.